Do każdego koktajlu 🥤 shaker GRATIS!

Zwroty i reklamacje

Otrzymaną przesyłkę możesz bezproblemowo odesłać do nas w ciągu 30 dni od dnia dostarczenia zamówienia. Pamiętaj, że produkty muszą się znajdować w oryginalnym i nieotwartym opakowaniu wraz z dołączonym paragonem.

Jak zwrócić zamówienie?

Krok 1. Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz tutaj lub dołącz do zwrotu kartkę z numerem swojego zamówienia. Wypełniając formularz, sprawdź dokładnie czy podał_ś poprawnie wszystkie dane.
Pamiętaj! Jeżeli złożyłeś zamówienie za pobraniem, koniecznie dołącz do paczki swój numer rachunku bankowego, na który mamy wykonać zwrot środków.

Krok 2. Zapakuj i zabezpiecz przesyłkę. Dołącz do środka formularz zwrotu. Przesyłkę wyślij do nas na adres:

A&B sp. z o.o. sp. k. Zwrot
ul. Jesionowa 15/3
45-409 Opole

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem, usługą e-przesyłka lub doręczanych do paczkomatów. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.

Krok 3. Otrzymaj zwrot środków na swojego konto. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty doręczenie przesyłki na magazyn. Zwrot środków realizujemy na numer konta z którego dokonano płatności za zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze (pobranie), zwrot jest realizowany na numer konta wskazany w formularzu. Otrzymasz od nas powiadomienie email gdy środki zostaną wysłane na Twoje konto.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesienia do sprzedaży, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Jak zareklamować zamówienie?

Otrzymane zamówienie posiada wady fabryczne? Nie martw się! Możesz spokojnie zareklamować swoje zamówienie. Jak zrobić to najszybciej?

Napisz lub zadzwoń do nas!
Telefon: +48 661 813 222
E-mail: sklep@fitme.eu
Przed wykonaniem połączenia przygotuj numer swojego zamówienia, abyśmy mogli sprawniej zlokalizować obszar błędu lub wady.
Wysyłając wiadomość e-mail, dołącz zdjęcia z opisywaną wadą.

Odeślij zamówienie
Reklamację możesz odesłać bez wcześniejszego kontaktu z nami. Wypełnij formularz, który znajdziesz tutaj. Dobrze zabezpiecz i odeślij paczkę na adres:
A&B sp. z o.o. sp. k. Reklamacja
ul. Jesionowa 15/3
45-409 Opole

Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.